ROLL UP STOJAN.

ĽAHKÝ, PRENOSNÝ

A EFEKTÍVNY

Taký skvelý, že ho môžete mať aj vy. Je ľahký, jednoducho premiestniteľný, skladný a cenovo dostupný. Do minúty zložený.

2 m2 prezentačnej plochy kdekolvek potrebujete.

všestranné použitie

Roll-up si môžete umiestniť do kancelárie, vstupnej haly, na chodbu. Všade tam, kde potrebujete prezentovať svoju firmu, projekt a využiť pomerne veľkú prezentačnú plochu, bez nutnosti akejkoľvek inštalácie (žiadne vŕtanie a prichytávanie). Roll-up stojan je velmi prakticky a ľahko prenosný.

Ponúkame viacero modelov, od lacnejších až po stabilnejšie s exkluzívnejším dizajnom. Všetko máme skladom, takže ani rýchle dodanie nie je problem.

Roll up stojan
Roll-up banner je veľmi jednoduchý na prípravu. Stačí vybrať z prenosnej tašky, zložiť podpernú tyčku, vytiahnuť a zafixovať banner. To je všetko. Netrvá to viac ako dve minúty.
Bannery do roll-upu tlačíme ekologickou latexovou technológiou na vysokokvalitný polypropylénový film s nepriepustnou vrstvou (blockout) - môžete umiestbniť aj pred okno.
Nečakajte na cenové ponuky, vypočítajte si cenu za výrobu Roll-up stojana cez online kalkulačku v reálnom čase a objednajte až s doručením až do vašej firmy alebo organizácie.
Objednávku si vytvoríte na pár kliknutí. Cena sa počíta automaticky po zadaní veľkosti, množstva a parametrov vyhotovenia.
Jednoducho nahráte vlastnú grafiku. Ak ju nemáte, radi Vám ju spracujeme v našom grafickom štúdiu.
Zvolíte si formu úhrady, doručenia a počkáte na hotový produkt.

Nemáte tlačové dáta?

Nevadí. Grafiku a tlačové dáta Vám radi spracujeme v našom grafickom štúdiu. Máme dlhoročné skúsenosti a vieme, čo robíme. Cenu za prípravu grafiky samozrejme budete vedieť vopred, takže Vás nečakajú žiadne prekvapenia.