Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Papierová alebo plastová samolepkaKruhová samolepka

Papierové samolepky interiérové

0.05 € (0.06  s DPH)

Nálepky tlačené digitálnou tlačou (laser) a vyrezávané na mieru, určené predovšetkým pre interiér (etikety na fľaše, označenia výrobkov, technické samolepky a podobne) . Pre vodeodolnosť volte plastovú  PE samolepku. Pre objednanie exteriérovo a UV odolných samolepiek kliknite TU.

Kompozitná hliníkovo-plastová doska využívaná na reklamné účely. Vyznačuje sa vysokou odoľnosťou s trvácnosťou.Plastovo-hliníková reklamná tabuľa s potlačou

Plast-hliníková reklamná tabuľa

10.00 €

Odolný kompozitný materiál DiBond je vyrobený z lahkého PVC jadra, ktoré je z oboch strán pokryté hliníkovým plechom. Vyznačuje sa vysokou trvácnosťou, pevnosťou a nízkou rozťažnosťou. Materiál ideálny na výrobu reklamných tabúľ do exteriéru, ale aj interiéru.

Predpokladaný čas výroby: 2-4 prac. dni
Maximálny rozmer: 2 x 1 m (pre väčšie rozmery nás kontaktujte individuálne)

Plastová vodeodolná samolepkaPlastová vodeodolná samolepka do exteriéru

Plastové samolepky exteriérové

0.05 € (0.06  s DPH)

Samolepky vhodné do exteriéru. Tlačíme ekologickou latexovou tlačou na širokú škálu fólií. Predrez do tvaru podľa Vašich požiadaviek. Dodávame na hárkoch alebo jednotlivo.

Podložka na písanie s klipom.Podložka na písanie s potlačou

Podložka na písanie

4.90 €

Pevná podložka na písanie s klipom na uchytenie papiera. Uľahčuje písanie poznámok počas školení, prezentácií, zameriavaní v teréne alebo na stretnutí s klientom. Poslúži aj ako výborný reklamný nosič. Obojstranná kašírovaná potlač chránená lamináciou podľa výberu. Viac informácií na produktovej stránke TU.

Svadobná samolepka so s metalickou tlačouSamolepky so zlatou tlačou na svadobné koláče

Svadobné samolepky so zlatou tlačou

0.54 €

Samolepky s metalickou tlačou na víno, pálenku, krabice, upomienkové predmety a podobne. Papierové alebo plastové, ktoré sú odolné proti vlhkosti a zmenám teploty.

• metalické fólie rôznych fareb
• aj vrátane plnofarebnej tlače
• tvar samolepky na želanie

Predpokladaný čas výroby: 3-5 prac. dní
Maximálny rozmer: 300 x 420 mm 

 

Živicové samolepky3D živicová samolepka

Živicové 3D samolepky

0.54 €

Živicové samolepky vyrábané na mieru. Individuálny tvar. Plnofarebná tlač s možnosťou metalickej tlače (fólie) pre ešte exkluzívnejší vzhľad.

Viac informácií o živicových samolepkách na produktovej stránke TU